دانلودانه، دانلود رایگان، دانلود نرم افزار، دانلود برنامه

"شکست هاي زندگي ، درهاي پيروزي را مي گشايد و خودپسندي درهاي پيروزي را يکي پس از ديگري مي بندد . ارد بزرگ"
تولبار دانلود

post  سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

بازدید:
دسته بندی: تفریحی,گالري عكس

جزایر هاوایی

79cbb879e555a12630c12004b70255d8 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

01 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

02 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

03 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

04 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

05 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

06 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

07 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

08 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

09 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

10 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

11 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

12 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

13 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

14 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

15 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

16 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

17 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

18 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

19 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

20 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

21 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

22 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

23 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

24 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

25 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

26 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

27 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

28 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

29 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

30 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

31 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

32 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

33 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

34 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

35 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

36 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی

37 سفری رویایی و تصویری به جزایر هاوایی
جمعیت جزایر : گمان بر اینست که مردمی که هزار سال پیش به هاوائی رفتند، از مارکیساز Marquesas که در ۴ هزار کیلومتری جنوب غربی آنجاست کوچ کرده‌اند. البته موج بزرگ مهاجرت به هاوائی حدود ۵۰۰ و یا ۶۰۰ سال پیش از سوی پلی‌نزی‌ها انجام گرفت. در اواخر سده هیجدهم بود که اروپاییان هاوائی را کشف کردند. جمعیت هاوائی در آن زمان در حدود ۳۰۰ هزار نفر بود. نخستین اروپائی که وارد هاوائی شد کاپیتان جیمز کوک در سال ۱۷۷۸ بود و آن را جزایر ساندویچ نامید. از سال ۱۸۵۲ تا ۱۹۳۰ صاحبان کشتزارها ۴۰۰۰۰ کارگر کشاورزی را که بیشتر آسیائی بودند به هاوائی آوردند. در سال ۱۹۰۰ بومیان کمتر از ۱۵ درصد کل جمعیت و بقیه را آسیایی‌ها تشکیل می‌داند. هم اکنون نزدیک به ۴۰ درصد از جمعیت این ایالت را سفید پوستان یا دورگه‌های سفید تشکیل می‌دهند. در سال ۱۹۸۸، جمعیت این ایالت به یک میلیون و صد هزار نفر رسید. در نتیجه مهاجرت، درصد رشد جمعیت سالانه هاوائی از متوسط رشد جمعیت در ایالات متحده بسیار بالاتر است.

هاوایی یکی از زیباترین جزایر در دنیا است که در کنار اقیانوس قرار دارد. دارای هوای معتدل استوایی میباشد که از نظر بسیاری از مردم دنیا ایده آل ترین آب و هوا را داراست. امکانات فوق العاده تفریحی و فرهنگی از قبیل زمینهای گلف و تنیس، پارکهای زیبا، سایتهای موج سواری، ساحلهای دل نواز، رستورانها، سالنهای نمایش، رویدادهای موسیقی و ورزشی در این جزیره به راحتی قابل دسترسی میباشد. این جزیره مردم بسیار خونگرمی دارد که رفتار مهمان نوازانه آنها حس دلپذیری به توریستهای این منطقه میدهد.

راهنمای دانلود

- برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت علاوه بر اینکه سرعت دانلود شما بیشتر خواهد شد احتمال خرابی فایل های دانلود شده کاهش می یابد.
- فایل هایی که قصد دانلود آن ها را دارید به صورت تک تک دانلود کنید و از دانلود همزمان چندین فایل خودداری کنید تا هر فایل با بالاترین سرعت دانلود شود و احتمال خرابی آن کم شود. اگر همزمان قصد دانلود چند فایل را داشته باشید، ممکن است برخی از لینک ها خراب باشد ولی اگر به صورت تک تک دانلود کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
- در برخی از ساعات سرور دانلود مستقیم ممکن است به دلیل ترافیک زیاد سرعتش کاهش یابد و یا قادر به سرویس دهی نباشد در این گونه مواقع از لینک های کمکی استفاده کنید. (لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود)
- فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
- کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadaneh.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
- چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام خطای Password و یا CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

گزارش خرابی فایل

کاربر گرامی درصورتی که در دانلود بسته ها به مشکلی برخورد کردید به وسیله فرم زیر به ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل بر طرف شود.

مشخصات مطلب به طور خودکار به ما ارسال خواهد شد. شما در کادرهای زیر ایمیل خود و توضیحات گزارش را برای ما ارسال کنید. از همکاری شما سپاس گزاریم.

نویسنده: admin
تاریخ: ۱۳۹۰/۵/۲
نظرات: ۰

مطالب مرتبط

محصولات زناشویی مخصوص آقایان

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد