دانلودانه، دانلود رایگان، دانلود نرم افزار، دانلود برنامه

"کسي که از سرنوشت خود شکايت مي کند ، از کوچکي و ناچيزي روح خود شکايت کرده است. مترلينگ "
تولبار دانلود

post  صحبت های جالب مصطفی زمانی درباره فیلم قصه پریا

بازدید:

فیلم قصه پریا از زبان مصطفی زمانی

069dabaf839204a5540c9803cdb7c1f6 صحبت های جالب مصطفی زمانی درباره فیلم قصه پریا

زمانی می داند که صرفا برای شهرت و ثروت به این سمت و سو کشیده نشده، بلکه عشق به بازیگری وعلاقه به ایفای نقشهای متفاوت است که او را به سینما سوق داده است.
گرچه حواشی این حرفه هم برای هرکسی می تواند جذاب باشد، چه برسد به یک جوان علاقه مند به بازیگری که تا حدی معیارهای ستاره شدن را هم دارد.

شاید کمتر کسی فکر می کرد که جوان محجوب شهرستانی علاقه مند به بازیگری و جویای نام سریال “یوسف پیامبر” که در زمان پخش این سریال با حواشی بسیاری روبرو شد، بتواند این قدر با استعداد باشد.
مصطفی زمانی بازیگری که این روزها فیلم “قصه پریا” را روی پرده سینماها دارد، باایفای نقش سیاوش مسرور توانست بار دیگر توانایی اش را در بازیگری به برخی از منتقدانش ثابت کند. گرچه پیش از این هم برای بازی خوبش در نقش سینا درفیلم«آل»به برخی منتقدان ثابت کرده بود که دلیل حضورش درسینما،علاقه واستعدادش است نه چشمهای رنگی و چهره زیبایش.

زمانی باحضور در سریال “یوسف پیامبر” به عنوان نخستین تجربه بازیگری اش شروع بسیار سختی داشت. برخلاف برخی هم سن و سالهایش که به راحتی قدم در این راه گذاشتند. اما حاصل تحمل این همه سختی و ممارست این است که حالا بسیاری از اهالی مطبوعات و سینما از او به عنوان سوپراستار آینده نام می برند. لقبی که سالهاست محمدرضا گلزار به تنهایی آن را با خود همراه دارد.چیزی که زمانی معیارها و استحقاقش را تاحدودی دارد. به شرطی که درست انتخاب کند.اما اگر باور نمی کنید حتما به دیدن جدیدترین ساخته فریدون جیرانی یعنی فیلم«قصه پریا» بروید.

زمانی در همین مدت کوتاهی که به اهالی هنر پیوسته، مسیر ناهموار و پرپیچ و خمی را در بازیگری طی کرده است. از بازی خوبش در سریال “یوسف پیامبر” تا فیلم “من همسرش هستم” که نقش متفاوتی را ایفا کرده است. او در این فیلم پدر دو فرزند است و مقابل میتراحجار و نیکی کریمی که از بازیگران توانای سینما محسوب می شوند ایفای نقش کرده است.

گرچه او در چند فیلم سینمایی نیز بازی کرده که هنوز به اکران عمومی درنیامده اند، اما همین مسئله کافی است تا بدانیم که بااستعداد است، چرا که بلافاصله پس از بازی در یک سریال تلویزیونی، پیشنهادات بسیاری در سینما به او شد و مسیر زندگی زمانی را به سمت و سوی دیگری کشاند. البته در آن مقطعی که این سریال پخش می شد خیلی ها به آن و بازی مصطفی زمانی خرده می گرفتند.اما نباید بی انصاف بود و این نکته را فراموش کرد که بازی در این سریال نخستین تجربه زمانی محسوب می شد و با در نظر گرفتن این مسئله تاحدی بازی زمانی قابل قبول بود.

البته پس از آن هم بازی اش درفیلم«کیفر» در کارنامه هنری اش نقطه عطفی به حساب نمی آید که آن هم به این خاطر است که در این فیلم نقش خاص و متفاوتی را بازی نکرد و فرصتی برای او نبود تا بتواند توانایی اش را به تصویر بکشد.اما فیلم«آل»و نقش سینا تاحدودی فرصت خوبی برای او بود تا بتواند به خیلی ها ثابت کند که در بازیگری حرفی برای گفتن دارد.زمانی بازیگر با انگیزه ای است و شاید یکی ازدلایل موفقیتش در این مدت کوتاه همین نکته باشد.

یکی از نکات مثبت بازی اش، با احساس بودن و درعین حال نگاه و چهره معصومانه ای است که او دارد
و مناسب برخی نقشهاست و همین نکته هم باعث شد سلحشور از بین گزینه هایی که داشت،این ریسک را کرده و او را برای بازی درسریالش انتخاب کند.چهره جدید و ناآشنایی که معلوم نبود می تواند با ایفای نقش اول یک سریال عظیم موفق باشد یا نه!

به یقین او در بازی و پلانهای احساسی به زیبایی گریه می کند و مخاطبش را تحت تاثیر قرار می دهد.گرچه ممکن است که در آینده این نکته مثبت به ضرر او تمام شود و در بازی اش و نقشهایی که ایفا می کند به تکرار بیفتد،مگراینکه در انتخاب پیشنهادهایی که به او می شود، بازیگر باهوشی باشد.زمانی در بیشتر سکانسهایی که در سریال«یوسف پیامبر»لازم بود که با احساس باشد به زیبایی توانست حسش را به مخاطب منتقل کند. پلانهای بازی مشترک او با محمود پاک نیت مثال خوبی برای این ادعاست.

او در “قصه پریا” نیز از این توانایی اش بهره گرفت تا بتواند تماشاگر را با خود همراه کرده و درگیر قصه کند.البته لحن صحبت و صدایش این مسئله را در ذهن ایجاد می کرد که جیرانی از او خواسته تا به محمدرضا فروتن بی شباهت نباشد.اما شاید هم این مسئله کاملا تصادفی باشد.گرچه صدا و لحن و بازی خوبش به خاطر این بود تا تنهایی و خستگی و سرخوردگی و بی پناهی سیاوش مسرور را که از همه جا و همه کس رانده و مانده شده، به تماشاگر منتقل کند.اما از همان لحظات اولی که صدایش را از طریق نوار کاست می شنویم تا داستان زندگی اش را برایمان تعریف کند ناخودآگاه به این مسئله فکرمی کنیم.اما بعد که وارد داستان زندگی اش می شویم متوجه می شویم که این لحن و صدا از روی تقلید نبوده و دلیل منطقی ای برای این نوع بازی اش دارد.

اما زمانی هم مثل هر بازیگر دیگری نقاط ضعفی دارد و هنوز اول این راه است و مسیر طولانی و پرفراز و نشیبی را پیش رو دارد و باید دید که درآینده اتفاقات خوبی برایش خواهد افتاد و نقشهای متفاوت به او پیشنهاد خواهد شد و شانس همکاری با کارگردانهای حرفه ای را که بتوانند به خوبی او را هدایت کنندخواهدداشت یا اینکه توانایی اش درحد همین نقشهاست و باید به فکر حرفه دیگری باشد.باید منتظر بود تا فیلمهایش به اکران عمومی دربیاید و بعد درباره آینده بازیگری اش قضاوت کرد.

راهنمای دانلود

- برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت علاوه بر اینکه سرعت دانلود شما بیشتر خواهد شد احتمال خرابی فایل های دانلود شده کاهش می یابد.
- فایل هایی که قصد دانلود آن ها را دارید به صورت تک تک دانلود کنید و از دانلود همزمان چندین فایل خودداری کنید تا هر فایل با بالاترین سرعت دانلود شود و احتمال خرابی آن کم شود. اگر همزمان قصد دانلود چند فایل را داشته باشید، ممکن است برخی از لینک ها خراب باشد ولی اگر به صورت تک تک دانلود کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
- در برخی از ساعات سرور دانلود مستقیم ممکن است به دلیل ترافیک زیاد سرعتش کاهش یابد و یا قادر به سرویس دهی نباشد در این گونه مواقع از لینک های کمکی استفاده کنید. (لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود)
- فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
- کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadaneh.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
- چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام خطای Password و یا CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

گزارش خرابی فایل

کاربر گرامی درصورتی که در دانلود بسته ها به مشکلی برخورد کردید به وسیله فرم زیر به ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل بر طرف شود.

مشخصات مطلب به طور خودکار به ما ارسال خواهد شد. شما در کادرهای زیر ایمیل خود و توضیحات گزارش را برای ما ارسال کنید. از همکاری شما سپاس گزاریم.

نویسنده: admin
تاریخ: ۱۳۹۰/۵/۴
نظرات: ۱

مطالب مرتبط

محصولات زناشویی مخصوص آقایان
مرضی گفته است:
شهریور ۲۰م, ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۴

سلام.هم از نظر قیافه حرف نداره و هم بازی هاش.واقعا عالیه و من خیلی دوسش دارم.

پاسخ به این نظر

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد